Дрогобицька спеціалізована школа №2. Натисніть зображення для короткого інфо

 

Неділя, 17.12.2017, 07:16 

 

Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 

 

 Дрогобицька спеціалізована школа №2
Головна | Мій профіль | ВихідВи увійшли якГость Група "Гости" | RSS

Login form
Меню сайту
Мова сторінки
Пошук по сайту
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Статистика
Locations of visitors to this page




Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Лічильник
Зареєстровано на сторінці
Всьго: 163
Нових за місяць: 3
Нових за тиждень: 0
З них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 0
Провірених: 0
Звичайних користувачів: 161
З них
Хлопців: 80
Дівчат: 83


Андріїв Марія Михайлівна німецька мова  
Беззубов Ігор Володимирович німецька мова  
Беззубова Любомира Михайлівна початкові класи
Блищак Алла Євстахіївна українська мова та література
Бунь Ліліана Здіславівна польська мова  
Бурий Андрій Романович математика, фізика, астрономія, філософія
Василюк Світлана Осипівна німецька мова
Веретко Наталія Петрівна трудове навчання
Владика Марія Петрівна початкові класи  
Гаврилюк Любомир Михайлович керівник гуртка  
Гоцій Тетяна Дмитрівна початкові класи
Гурська Ірина Петрівна інформатика  
Гулянович Світлана Теодорівна початкові класи
Дешева Олександра Григорівна християнська етика, художня культура, хімія
Джура Галина Іванівна німецька мова
Дика Ірина Пилипівна англійська мова
Дідик Наталія Богданівна німецька мова  
Добрянська Оксана Йосипівна німецька мова  
Драла Любов Богданівна українська мова та література  
Дробиняк Оксана Миколаївна німецька мова  
Дудник Оксана Михайлівна німецька мова  
Дяків Оксана Мар'янівна німецька мова, заступник директора
Дячок Галина Остапівна німецька мова
Єршова Ісана Григорівна німецька мова, заступник директора  
Живчин Дарія Осипівна світова література, заступник директора
Живчин Сергій Валерійович соціальний педагог  
Заблоцька Наталія Юліанівна англійська мова  
Заміщак Марта Володимирівна логопед  
Ільчишин Уляна Юріївна початкові класи  
Капіца Тетяна Іванівна німецька мова
Карпін Йосиф Михайлович керівник гуртка  
Касперська Марія Данилівна німецька мова
Качмарик Ігор Мирославович українська мова та література, художня культура
Киселичник Марія Іванівна українська мова та література  
Кіліян Оксана Іванівна світова література, заступник директора
Коваль Любомира Петрівна географія  
Колотило Ліля Василівна керівник ансамблю  
Колотило Олександра Володимирівна акомпоніат  
Коцюба Марія Богданівна англійська мова  
Кравців Галина Олександрівна біологія, основи здоров’я
Кузик Галина Степанівна пр. психолог  
Куньч Ірина Степанівна німецька мова  
Лучків Олександра Василівна українська мова та література  
Манько Уляна Ігорівна німецька мова  
Михайлишин Антоніна Теодорівна біологія, основи здоров’я
Михайлишин Юлія Степанівна німецька мова
Мірошник Оксана Володимирівна початкові класи
Модрицька Юлія Орестівна англійська мова
Мурза Орест Іванович музика  
Огар Оксана Романівна початкові класи
Панасюк Наталія Ярославівна початкові класи  
Панчишак Галина Євстахіївна хімія
Панькевич Лариса Іванівна біологія, директор школи
Пашко Лідія Ігорівна образотворче мистецтво  
Петрюк Олександра Богданівна початкові класи  
Пильо Наталія Орестівна початкові класи  
Пінчак Андрій Данилович музика  
Погорєла Галина Володимирівна історія
Процикевич Галина Львівна українська мова та література
Романів Наталія Андріївна англійська мова
Романюк Віра Любомирівна математика  
Савула Марія Вікторівна німецька мова  
Саган Мирослава Степанівна англійська мова
Славич Олександра Михайлівна світова література  
Слюсар Тетяна Василівна початкові класи
Стецькович Надія Василівна початкові класи  
Страп Оксана Олексіївна початкові класи
Тезбір Світлана Орестівна українська мова та література
Тершак Юлія Миколаївна німецька мова
Тидаш Мар’яна Романівна англійська мова  
Тришневська Олена Осипівна початкові класи  
Угрин Уляна Василівна історія, правознавство, світова література
Урдей Людмила Богданівна вихователь  
Федак Оксана Романівна початкові класи
Фіголь Ірина Ігорівна етика
Флюнт Ореста Іванівна початкові класи
Фляга Іван Степанович фізична культура
Хлопик Роман Зіновійович інформатика
Хлопик Тетяна Іванівна математика, заступник директора
Хом'якевич Віра Василівна математика
Чайківська Ольга Федорівна початкові класи
Черхавська Людмила Вікторівна фізика, математика
Чугаєва Галина Іванівна математика
Юрчак Ірина Миронівна німецька мова
Copyright MyCorp © 2017