Головна | Вхід | Реєстрація Ви увійшли як "Гость"

Дрогобицька спеціалізована школа №2. Натисніть зображення для короткого інфо

Середа, 16.01.2019 

Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 

Дрогобицька спеціалізована школа №2
УВАГА!
Авторизація
Мова сторінки
Пошук по сайту
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика
Locations of visitors to this page


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник
Зареєстровано на сторінці
Всього: 204
Нових за місяць: 2
Нових за тиждень: 0
З них
Адміністраторів: 2
Звичайних користувачів: 202
З них
Хлопців: 97
Дівчат: 107


Головна » 2018 » Грудень » 13 » Екологічне виховання на уроках фізики
13:10
Екологічне виховання на уроках фізики

Бурий А., Шаромова В. Екологічне виховання на уроках фізики : з досвіду роботи. Посібник для вчителів / Андрій Бурий, Віра Шаромова. – Дрогобич – Львів : ММК відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради; КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», 2018. – 90 с. ; іл.

Вийшов друком методичний посібник для учителів «Екологічне виховання на уроках фізики: з досвіду роботи», авторами якого є учитель-методист Дрогобицької спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №2, кандидат філософських наук, доцент Андрій Бурий і доцент кафедри природничо-математичної освіти КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», заслужений працівник освіти України Віра Шаромова.

Пропонований посібник укладено відповідно до нової програми з фізики для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Наказом МОН України № 804 від 07.06.2017 р.

Видання містить стислу інформацію про екологічні проблеми сучасності, виклад основних напрямів екологічної освіти під час вивчення фізики в новій українській школі, розробки уроків, презентації учнівських проектів тощо.

Наголошено, що, відповідно до навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України № 804 від 07.06.2017, фізика разом з іншими предметами робить свій внесок у формування ключових компетентностей. Змістова лінія «Екологічна безпека та сталий розвиток» налаштована на формування в учнів соціальної активності, відповідальності й екологічної свідомості, готовності брати участь у збереженні довкілля та розвитку суспільства, усвідомлення важливості сталого розвитку для майбутніх поколінь.

Ця змістова лінія реалізується тим, що під час навчання фізики учні можуть: використовувати знання, отримані на уроках фізики, для розв’язання проблем довкілля; визначати причиново-наслідкові зв’язки впливу сучасного виробництва, життєдіяльності людини на довкілля; критично оцінювати результати людської діяльності в природному середовищі, усвідомлювати важливість ощадного природокористування; прогнозувати екологічні та соціальні наслідки використання надбань фізики та сучасних технологій у природному й соціальному середовищі, оцінювати їхнє значення для сталого розвитку; бути готовим брати участь у природоохоронних заходах, грамотній утилізації побутових відходів; ефективно співпрацювати з іншими над реалізацією екологічних проектів, розв’язувати проблеми довкілля, залучаючи членів родини та ширшу спільноту до природоохоронних заходів.

Посібник адресований учителям загальноосвітніх навчальних закладів, слухачам курсів підвищення кваліфікації, а також усім, хто цікавиться екологічною проблематикою в контексті викладання фізики у школі.

Рецензенти посібника: Леонід Мазур – кандидат філософських наук, доцент кафедри педагогіки КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»; Галина Марчук – учитель Дрогобицької гімназії ім. Б. Лепкого, учитель-методист, завідувач методичного кабінету відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради.

Переглядів: 25 | Додав: Вчитель | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019