Головна | Вхід | Реєстрація Ви увійшли як "Гость"

Дрогобицька спеціалізована школа №2. Натисніть зображення для короткого інфо

Неділя, 18.11.2018 

Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 

Дрогобицька спеціалізована школа №2
УВАГА!
Авторизація
Мова сторінки
Пошук по сайту
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика
Locations of visitors to this page


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник
Зареєстровано на сторінці
Всього: 195
Нових за місяць: 2
Нових за тиждень: 0
З них
Адміністраторів: 2
Звичайних користувачів: 193
З них
Хлопців: 94
Дівчат: 101


Головна » 2018 » Травень » 14 » Родину другої школи знову об’єднало свято «Від шкільної стежини до зірок України»
08:32
Родину другої школи знову об’єднало свято «Від шкільної стежини до зірок України»

11 травня в актовій залі Дрогобицької спеціалізованої школи №2 знову лунали щирі слова привітань учням, які в поточному навчальному році здобули найвищі результати в навчанні, спорті, технічній та акторській творчості, яскравим співочим і танцювальним талантам. Багато слів вдячності прозвучало і на адресу педагогів, які зуміли знайти й розвинути здібності своїх вихованців. А про те, що здібних і працьовитих учнів у другій школі є надзвичайно багато, свідчать хоча б результати участі наших школярів у предметних олімпіадах у 2017-2018 н.р., в яких ми здобули 92 перемоги на міському рівні, 24 – на обласному і одну перемогу у Всеукраїнській олімпіаді. У загальному рейтингу серед шкіл Дрогобича і Стебника друга школа посіла І місце серед учнів основної школи і ІІ місце в старшій школі.

Традиційно на святі «Від шкільної стежини до зірок України» вручаються нагороди в таких номінаціях: «Учень року», «Спортсмен року», «Пісня року», «Танець року», «Актор року», «Художник року», «Лідер року», «Клас-лідер року», «Симпатія року», «Премія ім. Корнелії Мельникевич», «Премія Джорджа Фінлі», «Премія ім. Михайла Попеля», а також іменні премії знаних випускників школи Мирослава Мариновича та Ігоря Процикевича (список цьогорічних переможців усіх шкільних номінацій додаємо в кінці статті).

Особливістю цьогорічного свята стало те, що премії школярам вручали їхні вчителі: О.І.Кіліян, О.М.Дяків, А.Р.Бурий, В.В.Хом’якевич, Т.Д.Гоцій, С.О.Василюк, І.М.Юрчак, У.В.Угрин, І.С.Фляга, А.Д.Здебський, а також гості, які безпосередньо пов’язані з другою школою, тобто є її випускниками чи батьками теперішніх учнів: міський голова Дрогобича Тарас Кучма, віце-ректор Українського Католицького Університету, правозахисник Мирослав Маринович, директор музею І.Франка в Нагуєвичах Богдан Лазорак, сестра Ігоря Процикевича Любов Яневич. Одним словом, у залі зібралася одна велика родина, яка вболіває за сучасне і майбутнє рідної школи.

Вразили глядачів і надзвичайно професійні концертні номери у виконанні зразкових ансамблів «Калиновий цвіт», «FREE DANCE», ансамблю дівчат, оркестру народних інструментів, солістів Анастасії Мхітарян, Богдана Гоя, Максима Кіліяна, Христини Вихованець, Станіслава Лобанова та Андрія Прокопчука. Провели свято Ірина Фіголь та Ігор Качмарик.

Переможці шкільних номінацій за підсумками 2017-2018 н.р.

Учень року

  • Іванишин Галина – 8-Б
  • Панчак Остап – 11-А
  • Іванишин Юстина – 8-Б
  • Хлопик Микола – 9-Б
  • Кобякова Анна – 11-А
  • Мишковська Юліана – 9-Б
  • Борисюк Жанна – 9-Б
  • Бежнар Валерій – 11-А
  • Хомин Діана – 10-Б
  • Чернявський Данило – 9-А
  • Шабаліна Марія – 3-Б

Премія ім. Корнелії Мельникевич

  • Кобякова Анна – 11-А

Премія Джорджа Фінлі

  • Хало Віталія – 10-А
  • Ваків Марта -11-А
  • Микитин Софія – 9-В
  • Дробиняк Жанна – 9-Б
  • Чирка Катерина – 9-В
  • Владика Христина – 10-Б
  • Паращак Ігор – 11-А
  • Зубрицька Софія – 10-А
  • Шабаліна Анна – 9-Б

Премія ім. Михайла Попеля

  • Бежнар Валерій – 11-А

Премія Ігоря Процикевича

  • Панчак Остап – 11-А

Премія Мирослава Мариновича

  • Зінченко Ольга – 9-В

Лідер року

  • Хомин Діана – 10-Б

Клас-лідер року

  • 7-Б (кл.кер. - Дробиняк О. М.)
  • 10-Б (кл.кер. - Черхавська Л. В.)

Пісня року

  • Кіндій Юрій – 11-А
  • Карабин Матвій – 11-А
  • Романишин Микола – 11-А
  • Гой Богдан – 9-Б
  • Мхітарян Анастасія – 8-А
  • Середа Дмитро – 8-В
  • Бобровський Олег – 8-В
  • Турчин Олег – 8-Б
  • Курило Денис – 8-Б
  • Кіліян Максим – 9-В

Танець року

  • Іваночко Вікторія – 4-Б
  • Сафіяник Віктор – 8-А
  • Кузик Вікторія – 8-А
  • Кіліян Максим – 9-В
  • Полиняк Олена – 10-А
  • Баган Анастасія – 8-В
  • Абраменкова Ксенія – 8-В
  • Джелялова Нуріє – 10-Б
  • Колодій Катерина – 7-В
  • Лучечко Вікторія – 9-А
  • Павлишин Вероніка – 7-В
  • Снятинська Олена – 8-В

Актор року

  • Барташук Олег – 4-Б
  • Федак Анна – 4-Б
  • Малиш Юліана – 10-А

Художник року

  • Галак Анастасія – 8-А
  • Чернявська Вікторія – 8-А

Спортсмен року

  • Авжецька Кароліна – 11-А
  • Грущак Артур – 11-Б
  • Карпин Захар – 11-А
  • Кобякова Анна – 11-А
  • Ковбель Богдан – 11-Б
  • Кучинська Катерина – 11-А
  • Панчак Остап – 11-А
  • Спариняк Діана – 10-Б
  • Дяків Роман – 10-А
  • Зубрицька Софія – 10-А

Технік року

  • Бахтояров Олег – 3-А
  • Матвіїв Іван – 3-А
  • Мазур Руслан – 3-А
  • Череватий Микола – 7-А
  • Лобода Владислав – 11-А
  • Дудяк Іван – 11-А

Переглядів: 549 | Додав: Вчитель | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018