Дрогобицька спеціалізована школа №2. Натисніть зображення для короткого інфо

 

Середа, 21.02.2018, 07:48 

 

Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 

 

 Дрогобицька спеціалізована школа №2
Головна | Мій профіль | ВихідВи увійшли якГость Група "Гости" | RSS

Login form
УВАГА!

Меню сайту
Мова сторінки
Пошук по сайту
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика
Locations of visitors to this page




Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Лічильник
Зареєстровано на сторінці
Всьго: 168
Нових за місяць: 3
Нових за тиждень: 0
З них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 0
Провірених: 0
Звичайних користувачів: 166
З них
Хлопців: 84
Дівчат: 84


Головна » 2018 » Січень » 17 » ВІТАЄМО переможців ІІ туру предметних олімпіад!
11:49
ВІТАЄМО переможців ІІ туру предметних олімпіад!

Німецька мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Іванишин Галина 8-Б І Михайлишин Ю. С.
2 Мишковська Юліана 9-Б І Дяків О. М.
3 Хало Віталія 10-А І Василюк С. О.
4 Хомин Діана 10-Б І Манько У. І.
5 Ваків Марта 11-А І Василюк С. О.
6 Овчаренко Анастасія 8-Б ІІ Михайлишин Ю. С.
7 Баган Анастасія 8-В ІІ Манько У. І.
8 Микитин Софія 9-В ІІ Дяків О. М.
9 Дробиняк Жанна 9-Б ІІ Капіца Т. І.
10 Чирка Катерина 9-В ІІ Юрчак І. М.
11 Борисюк Жанна 9-Б ІІ Капіца Т. І.
12 Владика Христина 10-Б ІІ Манько У. І.
13 Кобякова Анна 11-А ІІ Василюк С. О.
14 Сенюх Аліна-Марія 11-Б ІІ Михайлишин Ю. С.
15 Паращак Ігор 11-А ІІ Василюк С. О.
16 Андріїв Михайло 8-Б ІІІ Михайлишин Ю. С.
17 Панасюк Вікторія-Анна 8-Б ІІІ Михайлишин Ю. С.
18 Шабаліна Анна 9-Б ІІІ Капіца Т. І.
19 Сторонська Вікторія 9-В ІІІ Дяків О. М.

Англійська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Гавришук Анастасія 8-Б ІІІ Заблоцька Н. Ю.
2 Микитин Софія 9-В ІІ Заблоцька Н. Ю.
3 Хомин Діана 10-Б ІІІ Дика І. П.

Математика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Ярушак Богдан 6-Б ІІІ Хом’якевич В. В.
2 Петрів Маркіян 10-Б ІІІ Черхавська Л. В.
3 Бежнар Валерій 11-А ІІ Хом’якевич В. В.

Біологія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Іванишин Юстина 8-Б І Панькевич Л. І.
2 Курило Денис 8-Б ІІІ Панькевич Л. І.
3 Зінченко Ольга 9-В ІІІ Кравців Г. О.
4 Мишковська Юліана 9-Б ІІІ Кравців Г. О.
5 Хомин Діана 10-Б ІІІ Кравців Г. О.
6 Джелялова Нуріє 10-Б ІІІ Кравців Г. О.

Християнська етика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Іванишин Юстина 8-Б ІІІ Дешева О. Г.
2 Баран Юлія 9-А ІІІ Дешева О. Г.
3 Владика Христина 10-Б ІІ Дешева О. Г.

Польська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Владика Христина 10-Б ІІІ Бунь Л. З.
2 Сенюх Аліна 11-Б І Бунь Л. З.
3 Скорик Анна 11-Б ІІ Бунь Л. З.
4 Авжецька Кароліна 11-А ІІ Бунь Л. З.

Економіка

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Чернявський Данило 9-А І Іваночко О. О.
2 Зінченко Ольга 9-В ІІІ Іваночко О. О.
3 Джелялова Нуріє 10-Б І Іваночко О. О.
4 Кобякова Анна 11-А ІІІ Іваночко О. О.

Трудове навчання

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Монастирська Аліна 11-Б ІІ Панченко-Гурська М. В.
2 Шатонський Сергій 9-Б ІІІ Явір В. В.
3 Півала Тарас 10-Б ІІІ Явір В. В.

Українська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Романишин Христина 7-Б ІІ Тезбір С. О.
2 Колодій Катерина 7-В ІІІ Лучків О. В.
3 Іванишин Юстина 8-Б ІІ Процикевич Г. Л.
4 Іванишин Галина 8-Б ІІІ Процикевич Г. Л.
5 Микитин Софія 9-В ІІІ Процикевич Г. Л.
6 Петрів Маркіян-Іриней 10-Б ІІІ Лучків О. В.

Інформатика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Хлопик Микола 9-Б ІІ Хлопик Р. З.
2 Панчак Остап 11-А ІІ Хлопик Р. З.

Фізика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Владика Марта 7-Б І Бурий А. Р.
2 Ілик Михайло 7-В ІІ Бурий А. Р.
3 Романишин Христина 7-Б ІІ Бурий А. Р.
4 Стасінчук Станіслав 8-Б І Бурий А. Р.
5 Андріїв Михайло 8-Б ІІ Бурий А. Р.
6 Снятинська Олена 8-В ІІ Бурий А. Р.
7 Хлопик Микола 9-Б І Бурий А. Р.
8 Рудик Вікторія 9-Б ІІ Бурий А. Р.
9 Петрів Маркіян-Іриней 10-Б І Бурий А. Р.
10 Романишин Микола 11-А І Бурий А. Р.
11 Панчак Остап 11-А І Бурий А. Р.

Історія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Іванишин Галина 8-Б ІІ Погорєла Г. В.
2 Когут Вероніка 9-В ІІІ Угрин У. В.
3 Манько Наталія 9-Б ІІІ Угрин У. В.
4 Кобякова Анна 11-А ІІІ Погорєла Г. В.

Географія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Іванишин Юстина 8-Б ІІІ Коваль Л. П.
2 Стасінчук Станіслав 8-Б ІІІ Коваль Л. П.
3 Борисюк Жанна 9-Б ІІ Коваль Л. П.
4 Петрів Маркіян 10-Б ІІІ Коваль Л. П.
5 Васьків Анастасія 10-А ІІІ Коваль Л. П.

Інформаційні технології

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Шустов Артем 8-Б ІІІ Хлопик Р. З.

2

Шабаліна Анна 9-Б ІІ Хлопик Р. З.

Хімія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Тершак Анастасія 7-Б ІІІ Панчишак Г. Є.
2 Андріїв Михайло 8-Б ІІ Панчишак Г. Є.
3 Чернявський Данило 9-А ІІ Панчишак Г. Є.

4

Рудик Вікторія 9-Б ІІІ Панчишак Г. Є.

Правознавство

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Зінченко Ольга 9-В ІІІ Угрин У. В.
2 Зубрицька Софія 10-А ІІІ Угрин У. В.

3

Гайсан Юлія 11-А ІІІ Угрин У. В.

Екологія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Малиш Юліана 10-А І Кравців Г. О.

2

Паращак Ігор 11-А ІІІ Козар М. С.

Астрономія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1 Сопотницька Ольга 9-Б І Бурий А. Р.
2 Хлопик Микола 9-Б ІІ Бурий А. Р.
3 Борисюк Жанна 9-Б ІІ Бурий А. Р.
4 Кіндій Юрій 11-А І Бурий А. Р.
5 Бежнар Валерій 11-А І Бурий А. Р.
6 Панчак Остап 11-А І Бурий А. Р.
7 Малий Богдан 11-Б ІІ Бурий А. Р.
8 Малий Василь 11-Б ІІ Бурий А. Р.
Переглядів: 218 | Додав: Вчитель | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018